W imieniu Zarządu Studenckiego Koła Naukowego Biznesu działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy udzielić referencji Sz. P. Joannie Kuzdak.
Pani Joanna jest osobą związaną z naszą Organizacją od ponad roku. W tym czasie dwukrotnie wykazała się wielkim zaangażowaniem w ruch studencki oraz aktywnie wspierała rozwój polskiej przedsiębiorczości, która stanowi główny przedmiot naszego zainteresowania.
W maju 2014 r. wystąpiła w roli Inwestora w organizowanej przez nas polskiej edycji programu „Dragons’ Den”, poddając wartościowej krytyce pomysły biznesowe jego uczestników, a następnie pomagając im skontaktować się z osobami, które mogły wesprzeć aktywnie ich przedsięwzięcia.
W maju 2015 r. zgodziła się wystąpić w roli Mentora w organizowanym po raz pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej programie przedsiębiorczości „3 Day Startup”, w którym to poświęciła trzy dni swojego czasu, by pomóc 40 uczestnikom programu w opracowaniu od podstaw modeli biznesowych ich innowacyjnych przedsiębiorstw oraz dać cenne wskazówki na temat prezentacji przed Inwestorami.
Przy obydwu okazjach Pani Joanna wykazała się nadzwyczajną aktywnością, otwartością na Uczestników oraz Organizatorów, zbierając bardzo pozytywne recenzje w kwestionariuszach podsumowujących organizowane przez nas programy.

Emil Zwierzchowski
@Wiceprezes zarządu