Rozwój biznesu

PROJEKTOWANIE I ROZWÓJ BIZNESU

Planujesz przeprowadzenie firmy przez poważny proces zmiany – chcesz zoptymalizować procesy, zwiększyć wydajność, poprawić efektywność swojego działu sprzedaży, poprawić komfort pracy swoich pracowników, a może chcesz żeby zespół niezależnych zewnętrznych ekspertów zbadał co można usprawnić w Twojej firmie i zarekomendował oraz nadzorował wdrożenie rozwiązania dedykowanego dla twojej firmy? Zespół naszych doświadczonych konsultantów przeprowadzi sprawnie i efektywnie takie projekty. Umożliwiamy także tymczasowe „wynajęcie” eksperta, managera do realizacji konkretnego projektu w ramach danej firmy (projekty interimowe).

FINANSOWANIE BIZNESU

Planujesz przejęcie firmy lub zakup udziałów, chcesz sprawdzić czy oferowane przez nią produkty / usługi mogą być komplementarne dla Twojej podstawowej działalności? Chcesz wiedzieć jak jej model biznesowy wpisuje się w trendy rynkowe, w jakiej jest kondycji finansowej, czy zakup firmy lub udziałów może szybciej niż organicznie zwiększyć wartość Twojej firmy? Zespół naszych ekspertów wykona dla Ciebie wszelkie niezbędne analizy i przeprowadzi profesjonalny due diligence czyli podda wybraną przez Ciebie firmę wyczerpującej, wielopłaszczyznowej analizie pod względem jej kondycji handlowej, finansowej, prawnej i podatkowej.

Chcesz przygotować swoją firmę do sprzedaży, zastanawiasz się jak i gdzie znaleźć inwestora? Nie wiesz „ile tak naprawdę jest właściwie warta twoja firma”? Jak pogodzić czasochłonny proces poszukiwania inwestora z koniecznością pozostania skoncentrowanym na bieżącym zarządzaniu biznesem? Sprzedaż własnej firmy jest dla właściciela projektem kompleksowym i trudnym (również ze względów emocjonalnych), który powinien zostać starannie zaplanowany i profesjonalnie zarządzany. Dlatego Ty jako właściciel skup się zwiększaniu wartości swojej firmy, a proces sprzedaży zleć zespołowi naszych ekspertów i doradców. Mamy w tym zakresie doświadczenia zarówno od strony Inwestorów – wiemy czego oni oczekują od spółek, w które chcą zainwestować, jak i od strony Sprzedającego – wiemy jak skutecznie przeprowadzić taki proces i na co położyć nacisk. Bardzo pomocne w tego typu projektach jest nasze doświadczenie we współpracy z największymi funduszami venture capital. Mamy na swoim koncie przeprowadzone procesy due dillgence zarówno młodych spółek we wczesnej fazie rozwoju, jak i procesy inwestycyjne w największe na polskim rynku spółki.

BUDOWANIE I ROZWÓJ ZESPOŁU

Masz potrzebę wsparcia swoich managerów i pracowników w rozwoju ich umiejętności i kompetencji – nic prostszego White Collar Warriors zdiagnozują razem z Tobą potrzeby szkoleniowe i rozwojowe organizacji i jej pracowników i zaprojektują rozwiązania przygotowane tylko i wyłącznie z myślą o Twojej firmie. Nasze rozwiązania są unikalne ponieważ tworzone nie tylko przez doświadczonych trenerów, ale także przez bardzo doświadczonych praktyków biznesu, którzy doskonale rozumieją procesy biznesowe i dlatego nastawieni jesteśmy przede wszystkim na osiąganie dających się zmierzyć rezultatów biznesowych. Nasze szkolenia projektujemy i prowadzimy zgodnie z zasadą „Powiedz mi, a zapomnę, naucz mnie, a spróbuję zapamiętać, zaangażuj mnie – nauczę się!” Projektując szkolenia staramy się zawsze zachować równowagę pomiędzy dostarczaną wiedzą, umiejętnościami, doświadczaniem i refleksją. Biorąc pod uwagę doświadczenia zawodowe naszych trenerów jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować warsztaty w bardzo szerokim zakresie, ale specjalizujemy się w 3 podstawowych obszarach, które naszym zdaniem są warte zwrócenia na nie uwagi:

  • stress and angry management – autorski program warsztatów z wykorzystaniem sztuk walki i samoobrony;
  • work-life balance – jako jeden z najczęściej wymienianych przez młodych ludzi czynnik, który decyduje o wyborze pracodawcy
  • „konflikt pokoleń” – czyli komunikacja międzypokoleniowa w organizacji – szansa czy zagrożenie?;
BĄDŹMY W KONTAKCIE.
EMAIL
Kontakt
White Collar Warriors
Joanna Kuzdak
Telefon: 691440203