ROZWÓJ OSOBISTY

ROZWÓJ OSOBISTY

 

Z White Collar Warriors zadbasz o wszystkie aspekty swojego „JA”. Umożliwimy ci odkrycie i sięgnięcie po twój potencjał zarówno ten fizyczny jak i umysłowy. Do zdrowego funkcjonowania każdego człowieka potrzebna jest troska o Ciało, Umysł i Duszę – „CUD”. Pragmatyczne podejście do życia sprawia, że doskonale wiemy, że „CUD” nie zdarzy się sam, trzeba sprawę wziąć w swoje ręce i przygotować wszystkie jego elementy  do radosnego i produktywnego życia.  Z White Collar Warriors odkryjesz swoje talenty i swój potencjał. Talent to zazwyczaj tylko 5-10% tego co potrzebujemy, żeby zacząć działać z pasją. Resztę naszej energii musimy zainwestować w ciężką i systematyczną pracę. Taka praca włożona w rozwijanie naszych predyspozycji przyniesie nam wymierne efekty w postaci bycia szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, pracownikiem, sportowcem czy rodzicem. Dlatego White Collar Warriors oferują holistyczne zajęcie się tobą jako człowiekiem. Nasie eksperci, trenerzy, coachowie, psycholodzy pomogą ci zrealizować twoje cele. O rozwój Waszego umysłu i ducha zadbamy w ramach coachingu, mentoringu, konsultacji. A doskonałym dopełnieniem będą treningi sztuk walki i samoobrony opartych na systemie Krav Maga. To co? Na jak bardzo wytężoną pracę z nami jesteście gotowi?

Mentoring, coaching i konsultacje psychologiczne to narzędzia dzięki którym niewątpliwie zadbasz o rozwój ducha i umysłu. Nasi eksperci nie są tylko z wykształcenia coachem, mentorem czy psychologiem. To przede wszystkim osoby z ponad 20 letnim bogatym doświadczeniem zawodowym oraz olbrzymim bagażem doświadczeń życiowych, co niewątpliwie wyróżnia ich w tłumie. Dzięki takim doświadczeniom możemy zająć się niemalże każdym tematem z jakim przyjdzie do nas człowiek. Ale wyznajemy zasadę, że nie ma omnibusów, a jeśli ktoś twierdzi, że zna się na wszystkim – to my mu po prostu w to nie wierzymy. Dlatego z każdym chętnie się spotkamy po to, żebyśmy wzajemnie – my i nasz Klient mogli sprawdzić czy nasza współpraca będzie pomocna, przydatna i efektywna. Oczywiście obie strony mają także szansę sprawdzić czy „zaiskrzy” między nimi… bo w coachingu –  zaufanie, otwartość, partnerstwo to podstawa. Dlatego zawsze naszym Klientom i sobie pozostawiamy prawo do „nie”. Doświadczenie zawodowe i życiowe naszych ekspertów spowodowało, że specjalizujemy się w: executive coachingu, coachingu „pokoleniowym”, coachingu „start-upowym” oraz bardziej skutecznym radzeniu sobie z jedną z najczęstszych chorób cywilizacyjnych jaką jest depresja.

Coaching „pokoleniowy”masz 40 i więcej lat… pracujesz w dużej firmie i albo już doświadczyłeś pracy gdzie twoim szefem jest osoba z pokolenia Millenialsów, albo to tylko kwestia czasu kiedy będziesz raportować do osoby, która mogłaby być Twoim synem / córką? Jak się z tym czujesz? Czy jesteś zadowolony z tego faktu? Czy masz obawy? Wszyscy przedstawiciele pokolenia osób urodzonych w latach 60, 70 – tych (pokolenia X) mają coraz większą świadomość tego faktu. Pozostaje pytanie czy jesteśmy na to przygotowani?

A może jesteś młodym ambitnym, dobrze wykształconym 20-30 latkiem – przedstawicielem pokoleń Y czy Z. Bardzo szybko – ciężka pracą pniesz się po szczeblach kariery zawodowej – przed Tobą wiele wyzwań i …i niż demograficzny. Już teraz albo za chwilę przyjdzie Ci zarządzać ludźmi, którzy są od Ciebie dużo starsi, którzy mogliby być Twoimi rodzicami? Dla których Twoje wartości i zasady – są zupełnie obce. Dla większości z nich work – life balance, bycie healthy i fit czy home working – są naprawdę drugorzędnymi rzeczami. Sytuacja demograficzna Polski spowoduje w najbliższych latach konieczność wzajemnego zrozumienia wartości ważnych dla innych pokoleń, nauczenia się efektywnej komunikacji międzypokoleniowej i słuchania siebie nawzajem. W przeciwnym wypadku praca stanie się bardzo stresująca dla obu stron i dla przedstawicieli wszystkich pokoleń.

Za 15 lat co czwarty mieszkaniec Polski będzie miał powyżej 65 lat. Na każdych 3 aktywnych zawodowo pracowników będzie przypadało 2 emerytów. Za 20 lat, aż 23% populacji to będą ludzie powyżej 65 roku życia, a na każde 1000 osób zatrudnionych będzie przypadało, aż 736 osób w wieku nieprodukcyjnym.

Wzajemne zrozumienie i umiejętność komunikacji mogą dać naprawdę dobre efekty… bo wyobraźmy sobie sytuację, kiedy połączymy pracowitość i doświadczenie zawodowe 50 – latka, dla którego naturalnym jest 16 godzinny dzień pracy – bo się przyzwyczaił… z odwagą, work – life balancem i umiejętnością strategicznego innowacyjnego myślenia Młodego Szefa!!! Taaadaaaam!!! Efekty naprawdę mogą być znakomite! Tylko obie strony musza nauczyć się sobie ufać i ze sobą współpracować. Czy oglądaliście film „Praktykant” z Robertem de Niro? Chyba nie ma lepszego przykładu na to jak wspaniałą synergię mogą stanowić z jednej strony młodość, odwaga, pasja, a z drugiej strony dojrzałość, doświadczenie, pokora i chęć dzielenie się wiedzą – bez wzajemnego narzucania się sobie. Cudowny film pokazujący, że się da połączyć pokolenia i przedstawiciele każdego z tych pokoleń mogą się nauczyć, zrozumieć i docenić swoją inność i unikalność! 

Jeśli zatem bijesz się z własnymi myślami i dręczą Cię pytania i stwierdzenia typu:

…jak się obchodzić z „tym Młodym”, żeby mnie nie zwolnił?…

…co zrobić, żeby spróbować przynajmniej zrozumieć postępowanie „tego Młodego?…

…dlaczego „ten Młody” nie chce skorzystać z mojego ogromnego doświadczenia?…

…co za pacan, przecież to można było zrobić tak….

…nie chce pracować z „tym Staruszkiem”…, ale nie pozwalają mi go zwolnić… co zrobić?…

…jak mam go opieprzyć – przecież nie wypada mi robić przykrości Staruszkowi – jeszcze zwału dostanie….

Coaching „start-up-owy” – idealne narzędzie do tego, żeby wesprzeć Was w radzeniu sobie z dylematami i mentalnym przygotowaniem do trudnej sztuki prowadzenia własnego biznesu.

W głowie masz chaos… bijesz się sam ze swoimi własnymi myślami … nie rób tego – sam ze sobą nie wygrasz… Pomoże Ci doświadczony mentor lub coach. Jeśli tylko jesteś gotowy na pracę w pocie czoła, postaw na spotkanie z fachowcem, dzięki któremu bardzo szybko przeanalizujesz swój pomysł na biznes, zidentyfikujesz wszystkie potencjalne ryzyka, które są związane z rozwijaniem i prowadzeniem własnej firmy oraz szybko i sprawnie zaprojektujecie wspólnie model biznesowy i finansowy dla twojego własnego biznesu. A może w trakcie Waszej wspólnej pracy okaże się, że jednak jeszcze nie jesteś gotowy na odpalenia swojej firmy. Nasi eksperci nie będą każdemu wmawiać „że jest zwycięzcą…” – to nie nasze metody. My otwarcie Ci powiemy o ewentualnych ryzykach i będziesz mógł samodzielnie podjąć w pełni świadomą decyzję, o tym czy i kiedy założyć własny biznes.

Jeśli zatem szukasz odpowiedzi na jedno z poniższych pytań:

…zostać tu gdzie jestem i być do końca życia zwykłym pracownikiem, czy wreszcie otworzyć coś własnego…? 

…jak nie to, co teraz robię, to co?…

…co robić, jeśli chciałbym, ale się boję?…

…co na to moja rodzina…? Ona potrzebuje bezpieczeństwa i stabilizacji…

…co ja chce robić w drugiej połowie mojego życia?…

… czy dałbym rade otworzyć i poprowadzić własny biznes?

…czy potrafiłabym zarobić sama na siebie?…

Konsultacje psychologiczne – prowadzone przez doświadczonego psychologa – jeśli tylko zechcesz pozwolą Ci zmierzyć się z jedną z najczęstszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów – czyli depresją. Nasz psycholog ma nie tylko kompetencje merytoryczne w tym zakresie, jest także osobą, która sama sobie poradziła z przezwyciężeniem tej choroby. Dzięki temu przepracuje z Tobą Twoje problemy tkwiące w twojej przeszłości, pomoże Ci się znaleźć indywidualne – tylko Twoje rozwiązania, które pozwolą Ci korzystać z życia i się nim cieszyć pomimo przeciwności losu. Lila, która jest w naszym zespole psychologiem jest też nieocenionym fachowcem od budowania związków – przeprowadzi Cię przez meandry bycia singlem czy też podpowie jak ratować podupadający długoletni związek, lub jak zadbać o nową relację.

Treningi sztuk walki
i samoobrony

Treningi sztuk walki i samoobrony z wykorzystaniem elementów systemu Krav Maga będą idealnym rozwiązaniem dla rozwoju twojej kondycji fizycznej i stanu Twojego umysłu. Sytuacje związane z walką realną i samoobroną wywołują bardzo podobne reakcje psychiczne i fizyczne, jakie towarzyszą podczas rozmów kwalifikacyjnych, strategicznych decyzji biznesowych, negocjacji biznesowych, egzaminów, zmiany pracy, zmiany środowiska, utraty pracy, utraty środków do życia, tragedii rodzinnych, przebywania we wrogim środowisku. Dlatego też adaptacja elementów walki i samoobrony do szkolenia związanego z zarządzaniem stresem przynosi doskonałe efekty. Kształtujemy swój charakter poznajemy jego słabe strony, uczymy się nowych reakcji i kontroli własnych emocji. Techniki te stosowane min. w jednostkach Navy Seals, Israel Defense Forces okazały się skuteczne zarówno dla liniowych żołnierzy, jak i dla oficerów dowodzących oraz członków sztabu taktycznego i strategicznego. Organizacja wojskowa bardzo przypomina struktury korporacyjne: Rada nadzorcza, Zarząd, pracownicy stopnia senior, stopnia junior, szeregowi pracownicy, co bardzo ułatwia skuteczne wdrożenie programu szkolenia.

Nasi trenerzy poprowadzą dla Ciebie zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe.

BĄDŹMY W KONTAKCIE.
EMAIL
Kontakt
White Collar Warriors
Joanna Kuzdak
Telefon: 691440203