WARSZTATY - SZKOLENIA

To nas wyróżnia!

Cechą charakterystyczna naszych szkoleń i warsztatów jest fakt, iż może się okazać, że podczas nich zostaniecie znokautowani! Nasi trenerzy i coache nie należą do osób, którzy będą każdemu bez wyjątku wbijać do głowy, że „…jest zwycięzcą…”! Czasami po prostu będzie bolało. Ale jak dobrze wiadomo najlepiej człowiek się uczy na własnych błędach, poznając swoje słabe strony.  Na niektórych z naszych warsztatów wręcz dosłownie łączymy wiedzę biznesową ze sportem, ponieważ widzimy ogromne podobieństwa w reakcjach naszego organizmu, dostrzegamy potężny wpływ uprawiania sportu na bycie człowiekiem, managerem, pracownikiem, szefem, przedsiębiorcą. White Collar Warriors to doświadczeni praktycy biznesu, utytułowani trenerzy sztuk walki, psycholodzy, coache. Taki interdyscyplinarny zespól daje gwarancje tego, że zaprojektowane przez nas programy szkoleniowe są skuteczne i efektywne, a nabyte przez uczestników umiejętności nie giną śmiercią naturalną 2 tygodnie po zakończeniu szkolenia.

Co oferujemy?

Profesjonalizm, sprawdzone rowiązania.

Wybrane programy szkoleniowe

„Stress and anger management – White Collar Fighting”

Na naszym autorskim szkoleniu „Stress and anger management – White Collar Fighting” będziecie mieli okazję potrenować umiejętność odnoszenia porażki i bolesne jej doświadczenie na „sucho”, a nie w realnym życiu. Nauczycie się panować nad swoimi emocjami, gniewem i agresją. Te uczucia nie są dobrym doradcą. Dzięki White Collar Warriors przećwiczycie to na sali treningowej – z naszymi ekspertami od biznesu i trenerami sztuk walki, a nie podczas ważnego spotkania z inwestorami, zarządem czy swoim szefem.

„Work – life balance”

Na naszych warsztatach „Work – life balance” nauczymy Was w jaki sposób żyć, żeby zaspokoić jedną z ważniejszych potrzeb dzisiejszych czasów – jaką jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.  Właśnie ten czynnik jest wskazywany przez młodych ludzi jako jeden z podstawowych decydujących o wyborze pracodawcy. W dobie pogoni za pieniądzem i konsumpcjonizmem bardzo często zaniedbujemy siebie i bliskich przez co koniec końców stajemy się mniej efektywnymi pracownikami, sfrustrowanymi ludźmi, obwiniamy się za nasze zaniedbania, wpadamy w depresję i tak powstaje koło, z którego trudno się wydostać. Nasze życie nam umyka, a rzeczy ważne spychamy na drugi plan. 

„Konflikt pokoleń w miejscu pracy”

Naszym trzecim flagowym warsztatem jaki proponujemy naszym Klientom to warsztaty „Konflikt pokoleń w miejscu pracy”.  W dobie starzejącego się społeczeństwa tez temat wydaje się być kluczowy, żeby ludzi i organizacje mogły wzajemnie odkrywać i wykorzystywać swój potencjał. Na tych warsztatach nauczymy odnajdowania dobrych cech i umiejętności ich wykorzystania wśród przedstawicieli każdego z pokoleń. Każde pokolenie charakteryzuje się swoimi specyficznymi przyzwyczajeniami, umiejętnościami i specyficznym dla siebie sposobem myślenia i mówienia i zamiast nie słuchać, nie rozumieć, nie współpracować weźmiemy na warsztat synergie jakie można wypracować pomiędzy pokoleniami.

„Odpal siebie i swój biznes”

Kolejnym wartym uwagi są nasze warsztaty „Odpal siebie i swój biznes”.  Te warsztaty przygotowaliśmy z myślą o ludziach, którzy dojrzeli do własnego biznesu.  Podczas warsztatów dostarczymy uczestnikom wiedzy merytorycznej  jak zminimalizować ryzyko porażki naszego nowego biznesu. Nauczymy jak zrobić dobry biznes plan, jak sprawdzić i przetestować produkt wśród potencjalnych jego odbiorców. Przybliżymy metodologię Lean Start-up i Design Thinking,  dzięki, którym uczestnicy będą w stanie zaprojektować i odpalić swój biznes jak najmniejszym kosztem. Unikalną wartością tych warsztatów są elementy związane z naszymi  osobistymi predyspozycjami i rozwojem osobistym.  W czasie szkolenia sprawdzicie, czy posiadacie mentalność przedsiębiorcy – bo to jest fundament udanego biznesu. Jeśli Wasze przekonania i  nastawienie będzie niewłaściwe – najlepszy biznes plan nie wypali! 

BĄDŹMY W KONTAKCIE.
EMAIL
Kontakt
White Collar Warriors
Joanna Kuzdak
Telefon: 691440203